Hakkımızda

Hakkımızda

HIDIROĞLU Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1995 yılından bu yana sektöründe en önde gelen hacimli ve sürekli üretim yapabilen işletmeler arasına girmeyi başarmıştır.

Firmamız hakkında ayrıntılı bilgi almak için web sayfamızda bir gezinti yapabilirsiniz. Web sayfamızdaki resimler ve bilgilerin ziyaretçilerimiz için faydalı olmasını umuyoruz. HIDIROĞLU Un Türkiye’nin güney bölgesinde bulunan fırıncılar tarafından kalitesi ile iyi bilinen bir firma olarak tercih edilmektedir. Ayrıca, firmamız markaları dünyada birçok ülkede kalitenin sembolü olarak görülmektedir.

Öncelikli amacımız, kalite politikamızda belirtildiği gibi iç piyasamıza ve uluslararası pazardaki müşterilerimize en iyi şekilde hizmet etmektir. Buğday unu kalitemiz, tecrübeli personelimiz tarafından uygulanan kalite kontrol teknikleri ile sürekli kontrol altına alınmıştır. Ayrıca, firmamız tanınmış birçok uluslararası yardım organizasyonunun/kurumunun resmi gıda tedarikçisidir.

Ürünlerimiz ve web sayfamızın içeriği ile ilgili herhangi bir yorum, görüş, soru ve sipariş istekleriniz var ise lütfen iletişim bölümene tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

Kurucumuz ve Tarihçe

HIDIROĞLU Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1995 yılında Nazmi HIDIROĞLU ve Ramazan HIDIROĞLU tarafından kurulmuştur.

HIDIROĞLU Un iç piyasada tanınmış, iyi bilinen ve güvenilir bir markadır. Ayrıca Uluslararası Piyasalarda HIDIROGLU FLOUR MILLS adıyla Uzak Doğu, Ortadoğu, Afrika ve Orta Amerika da tanınmış bir firma olmuştur.